Встигни підключитись до мережі UAinet до 01.10.2013 на вигідних умовах: шалена швидкість за півціни + телебачення високої якості *. Користуйся Інтернетом на швидкості до 100 Мбіт + iTV лише за 50 грн. на місяць.


*Акційний тариф дійсний протягом 6 місяців з моменту підключення. Після закінчення акції тариф буде автоматично змінено на тариф 100 Мбіт за 100 грн.Підключення абсолютно безкоштовне!


Ми раді Вам представити нові супершвидкісні тарифи, а також спробувати безкоштовно отримати максимум вражень від перегляду телеканалів у високій якості.


Вартість зміни тарифного плану для існуючих абонентів - "Безкоштовно". Зміни на акційні тарифні плани не передбачено. Якщо Ви бажаєте змінити свій тарифний план, Ви можете зробити це в Особистому кабінеті.


Заявлені значення швидкостей доступу в тарифних планах відповідають технічним параметрам надання послуги кінцевому споживачу. Фактична швидкість доступу до різних ресурсів мережі Інтернет може бути нижчою і залежить від обмежень ресурсів сайтів, маршрутизації даних та можливостей обладнання, в тому числі обладнання абонента.


Договір-оферта

Архів тарифів